“Саяна Хасково” разби “Карнобат” в контролна среща, Ангел Здравчев с хеттрик

“Саяна Хасково” записа първата си победа в контролна среща по време на зимната подготовка. На “Ямача” днес футболистите на Живко Желев се наложиха над “Карнобат” с 4:0.

Още в първата минута Ангел Здравчев откри резултата. Домакините определено бяха по-добрия отбор през първата част, но повече попадения не бяха отбелязани. След почивката хасковлии продължиха да диктуват случващото се на терена и резултатът не закъсня. Ангел Здравчев удвои преднината на своя тим малко след началото на второто полувреме. Десетина минути по-късно Здравчев оформи своя хеттрик. В края на срещата хасковлии стигнаха до 4-ти гол. Попадението отбеляза Виктор Петров.

След седмица хасковлии ще изиграят петата си контрола. На 12-ти февруари на “Ямача” ще гостува “Родопа”-Смолян.