„Саяна Хасково” започна с равенство в Трета лига

Футболистите на „Саяна Хасково“ записаха 1:1 при гостуването си в Стара Загора срещу втория отбор на „Берое“ в мач от първия кръг на Югоизточната трета лига.

Двата гола бяха отбелязани още в първото полувреме. Така гостите спечеилиха точка.

В друга среща от футболното първенство вчера ФК „Димитровград” също записа равенство – 2:2 в първия си двубой срещу „Черноморец” (Бургас).

През идваната сряда хасковлии и димитровградчани ще играят двубой за Купата на България.

В следващия кръг от първенството червено-белите ще приемат „Борислав” (Първомай), а „Димитровград” ще гостува на „Розова долина” в Казанлък”.