АФК „Хасково“ разгроми „Хеброс“ в първия мач от първенството на областната група

Изображение 1 от 4

Футболистите на АФК „Хасково“ разгромиха тима на „Хеброс 1921“ (Харманли) в първия кръг от първенството на „А“ областната футболна група. В двубоя на стадион „Хасково“ момчетата, ръководени от треньора Живко Иробалиев, се наложиха над гостите с 4:0.

Резултатът за домакините откри Христо Димитров в 10-ата минута. За 2:0 точен бе Стефан Киков в 25-ата минута от дузпа. Христо Капитанов се разписа с два точни изстрела в 41-ата и 89-ата минута.

Във втория кръг хасковлии ще гостуват в Любимец. Двубоят е на 1 септември /събота/ от 17 часа.