Сребърни медали от Републиканското за младите огнеборци от Свиленград

Сребърни медали спечелиха младите огнеборци от свиленградското училище „Д-р Петър Берон“ на XVII-те републикански състезания на младежките противопожарни отряди „Млад огнеборец – Албена 2017 г.” Отборът от граничния град постигна общ резултат от 1046.55 точки и заслужено се класираха на второто място, съобщиха от МВР.

В комплексното класиране купата спечели отрядът на разградското ОУ „Никола Икономов“ с 1051.98 точки. Трето място с общ резултат от 1046.14 точки зае отрядът на ОУ „Панайот Волов“ от Шумен.

Седемнадесетите републикански състезания по пожароприложен спорт ще бъдат закрити с тържествена церемония, която ще започне от 17 часа в комплекса Албена, на тревната площ пред хотел „Добруджа“.