Жените на ВК "Раковски" стартираха с победа в националната лига

С победа над "Розова долина" - Казанлък започна сезона за жените на ВК "Раковски" в националната волейболна лига. Възпитаничките на треньора Иван Радичев победиха като гости с 3:2 гейма. В първата част на мача домакините играха по-добре и успяха да се наложат с  25:14. Представителките на Димитровград, обаче се амбицираха и успяха да вземат втория гейм, който завърши при резултат 28:26.

В третия гейм победата  бе за домакините от "Розова долина" - 25:23. Волейболистките от Димитровград изравниха резултата след 25:22, а в тайбрека победиха домакините с 15:9. На 3 ноември от 18 часа “Раковски” ще играе домакинска среща ЦСКА в спортна зала “Младост”,

Източник: Dimitrovgrad.bgvesti.NET