Със символична първа копка кметът на Хасково Станислав Дечев и петима малчугани дадоха старт на ремонта на детска градина „Звънче“. Обновяването се извършва по програма „Развитие на регионите 2021-2027“.
Тази форма е за докладване на коментар, а не за публикуване на такъв. Изпратеното съобщение чрез тази форма няма да бъде видимо публично. То ще бъде прегледано и проверено от администратор/модератор.