“Саяна Хасково” разби "Карнобат" след хеттрик

“Саяна Хасково” записа шеста поредна победа в първенството. “Червено-белите” се наложиха с 5:2 над “Карнобат”.

Резултатът бе открит още в самото начало на мача. За 1:0 се разписа Вълчан Чанев. Минути по-късно гостите изравниха след точно изпълнена дузпа. Десетина минути по-късно Свилен Щерев отново даде аванс на домакиките, а в края на полувремето Илиян Марчев отбеляза за 3:1.

И през втората част хасковлии диктуваха случващото се на терена. Десетина минути след подновяване на играта Щерев отбеляза за 4:1. Щерев направи резултата 5:1, оформяйки своя хеттрик. В самия край на мача гостите успяха да намалят разликата за 5:2.

С победата “Саяна” натрупа 19 точки и продължава да води в класирането на Трета Югоизточна лига. В следващия кръг хасковлии гостуват на “Черноморец”. Срещата е на 25 септември от 17:00 часа.