ПСЖ не се даде на Челси

ПСЖ и Челси завършиха при реми 1:1 в първа среща от 1/8-финалите на Шампионската лига, която се игра на Парк Де Пренс. Гостите започнаха мача ударно и след гол на Иванович в 36-ата минута стигнаха до попадение аванс в резултата. След почивката обаче домакините стигнаха до ремито след гол на Кавани в 54-ата минута. Така всичко ще се решава на реванша в Лондон, но лондончани имат огромно предимство заради правилото гол на чужд терен. През миналата година двата тима се срещнаха отново в елиминациите, но тогава си размениха по победa и в крайна сметка по въпросното правило "Сините" продължиха напред. Самият мач не бе от най-интересните и головите положения не бяха толкова много, но домакините могат да съжаляват, че не се възползваха от шансовете си. При малко повече късмет те дори можеха да обърнат мача.

Източник: dnes.bg