LINK + грабна трофея в Маратона

Изображение 1 от 3

Новосформираният отбор по мини футбол LINK + се поздрави с титлата от второто издание на турнира Marathon Cup. Капитанът на белите Христо Николов и съотборниците му вдигнаха трофея над главите си след като победиха отборите на Шаолински Футбол (3:2), LY Galaxy от Ямбол (7:1) и Лисиците (1:0). Вицешампион в надпреварата стана също един от дебютантите - отборът на Лисиците с капитан Аксел Кара. С бронзовите медали се окичиха момчетата на Арда 1924 и LY Galaxy, които завършиха съответно трети и четвърти. Петото място в маратона бе спечелено от Граничар Кирково, а шестият в крайното класиране отбор на Шаолински Футбол, който безспорно имаше място най-малко в топ четири спечели и наградата за най-коректен отбор в турнира. Седмото място в Marathon Cup 2021 остана за Акулите. Отборът на бяло зелените бе съставен от момчета на четиринадесет - петнадесет годишна възраст, които обаче въпреки крехката си възраст се понравиха на всички отбори и спечелиха много фенове и нови приятели. Осмото място в турнира остана за друг дебютант я турнирите на БАМФ Кърджали - Върбица от Бенковски. С индивидуални призове от турнира се поздравиха: НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР - Стоян Колев (Ly Galaxy) НАЙ-ДОБЪР ЗАЩИТНИК - Атанас Колев (Граничар Кирково) НАЙ-ДОБЪР ПОЛУЗАЩИТНИК - Огнян Саръев (Арда 1924) НАЙ-ДОБЪР НАПАДАТЕЛ - Марио Ничев (Link +) ГОЛМАЙСТОР - Кенан Ибрахим (Шаолински Футбол) ИГРАЧ НА ТУРНИРА - Светлозар Къркеланов (Лисиците) НАЙ-ПОЛЕЗЕН ИГРАЧ - Виктор Есков (Върбица) НАЙ-СЪРЦАТ ИГРАЧ - Димитър Георгиев (Акулите).