ФК Хасково посвети победа на рожденника Николов

ФК Хасково 1957 продължава с победната серия от мачове, като се наложи с 2:0 над състава на ФК Извор АМ.

Двубоят се игра на стадион Хасково пред около 100 зрители.

Първото полувреме завърши при резултат 0:0, като домакините изпуснаха да поведат в резултата след пропуски на капитана Тодор Тодоров, Мехмед Мустафа и Ивайло Инджов.

През вторите 45 минути, след извършени тактически промени в състава на ФК Хасково от страна на треньора Илиан Киряков, играта се оживи и се стигна до отбелязване на гол. За точното попадение чрез дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле от страна на футболист на гостите, се разписа Мехмед Мустафа.

Крайното 2:0 оформи влезлия през второто полувреме Милко Милков след чудесен индивидуален пробив на Стилян Бръмчев, който залъга двама противникови футболисти и центрира топката успоредно на голлинията на ФК Извор АМ.

Всички футболисти и целия спортно-технически екип на ФК Хасково подаряват тази победа, като подарък на своя сърцат защитник Златко Николов, който празнува своя рожден ден в неделя.

В последният кръг от първенството ФК Хасково 1957 гостува на ФК Любимец. Мачът е от 14:30 ч. на 29-и ноември.