При невролога:
- Така, внимателно следете чукчето с очи, не се пазете с ръце, не трябва, не трябва!! Оп-па ! Просто не се сдържах, извинете.
В бара влиза посетител и моли бармана да налее в 200 грамова чаша 300 грама уиски.
Барманът удивено:
- Това е невъзможно?
- Тогава ми сипете в две чаши по 150.
Барманът налива в две чаши по 150 грама....
- Компанията "Мерцедес" явно яко са закъсали с продажбите.
- Защо?
- Пуснали са реклами и на български. . .
Шефа до служител:
- Не искам никакви недомлъвки. Нека всеки казва, каквото мисли, даже да му коства работата...
Пожар. По етажите търчат пожарникари, носи се гъст дим, жега, суматоха. В една от стаите влиза началника на пожарната и вижда следната картина - един пожарникар чука някаква девойка.
Началникът крещи...
Доктор към пациент:
- Изплезете език и кажете "А-а-а-а"
Пациентът изплезва език около двадесет сантиметра.
Доктора( учудено):
- А-а-а-а!
- Чу ли? Полицията днес е заловила 1200 пиратски диска!
- На площад "Славейков" ли?
- Не, там всички са си платили на който трябва...
- Какви са ти дълги пръстите. Да не би, като малък да си свирил на пиано?
- Не, често мия епруветки.
В телевизионните комедийни сериали и хумористични предавания най-смешното не го показват. За зрителите остава само да слушат щурия смях зад кадър, завиждайки на невидимите щастливци.
Защо кондукторите не могат да работят на чейндж? Защото когато клиентите им дават пари, те ги късат и ги връщат!
Виц от Бриджит Бардо.
Светът на шоу-бизнеса е малък, и всички в него някога се срещат - ако не на сцената, то в леглото!
Три котки се събрали на обща вечеря. Едната била на архитект, другата на химик, третата на режисьор. Всяка имала по една кутийка котешка храна.
Котката на архитекта построила готина къщичка от хапки...
Отишла една жена на психоаналитик, а той й казал:
- Събличайте се... - съблякла се.
- Лягайте... - Легнала.
Той я изчукал, станал, закопчал си панталона:
- Добре, разрешихме моите пpоблеми, сега давай...
Архитектите скриват своите грешки с помощта на бръшлян.
А готвачите правят това с помощта на майонеза.
- Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва "Разбойниците"?
- Ще донесат сметката, ще разберете.