Случка във фризьорския салон:
- Бих искал малко порядък в главата си!
- О, не сте за нас, психиатър има в кооперацията отсреща!
- Докторе, нужна ми е помощта Ви, - обръща се пациент към психоаналитика.
- Какъв сте по професия?
- Психоаналитик.
- Тогава опитайте сам да си помогнете!
- Разбирате ли, доста скъпо взимам.
Жителят на Вакарел Бончев зададе въпрос в един сайт:
Колко години ще живея?
На следващия ден в сайта бяха публикувани най-добрите отговори.
1. Уважаеми господин Бончев, колко години ще живеете знае са...
Човек отива да мери поръчан костюм и ужасен казва:
- Какво? Защо сте ми направили три ръкава?
- Ах! Защо не ме предупредихте...
Гледайки нашите пътища ми се иска да кажа с думите на дете:
"Чичковците правили пътищата и...ги счупили"
В ресторанта:
- Ако това в вкусна супа, то аз съм испански пилот!
- Между впрочем, как мина полета ви, сеньор?
Командос от специалните служби закъснява за работа. Шефът му е много ядосан.
- Чакам някакво разумно обяснение. Един час закъснение ми идва малко множко. Все пак си мислех, че мога да разчитам на моит...
Доктор към пациента:
- Добре ли спите през нощта?
- Да, докторе.
- Какво работите?
- Нощен пазач съм.
На градския новинарски сайт: "По пътищата в областта слагат маркировка".
Първият коментар: "По-добре на пътищата в областта да слагат асфалт!"
Говорят си учител по математика и гаеография в американски колеж.
Учителя по математика:
- Не разбирам, откъде са тези слухове, че децата на българските емигранти са много добре подготвени. Един, напр...
Упрекнали шофьорите в градския транспорт на София, че искат три пъти повече пари от учителите. Шофьорите отговорили:
- Ние не сме толкова умни, че да успеем да живеем нормално с триста лева на месец!...
Във вагоните на нашите влакове има два вида прозорци: незатварящи се и неотварящи се.
- А моята приятелка е учителка в началните класове.
- Е, и?
- Ами ето какво:"Скъпи, като целуваш с език не мляскай, сваляй си дрехите внимателно, в леглото не се изгърбвай. Това е, седни си, четворк...
Асен Гаргов се обадил на Лили Иванова и й казал:
„Докато съм жив, ти забранявам да пееш „Детелини“
„А после може ли?“- отвърнала му Лили.
Нов шеф се запознава с колектива:
- Аз съм привърженик на демократичните методи в работата. И няма да възразявам, ако при някои случаи не сте съгласни с мен. Но в никакъв случай няма да се съглася да...