От х:

Днес в x:

33 °C

Професионални

  1. - С какво се занимаваш?
    - Искам вкъщи! Много искам!!! Ето с какво се занимавам в работата!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Защо си толкова намусен?
    - Одеве гледах "Царете на комедията"...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Доктор пита пациент:
    - Е, подобри ли се вашата памет?
    - Кой си ти, и какво те бърка това?

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Оказва се, че корупцията у нас се разпространява по въздушно-капков път чрез катаджийската палка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Келнер! Това не е супа, а някаква вода!
    - Не е някаква вода, а сварена...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Две журналистки си говорят в коридора на редакцията:
    - Нещо си бледа, какво става?
    - Ами вече един месец съм бременна..
    - И какво, не знаеш от кой?
    - Защо? Знам!
    - Винаги съм казвала, че си поряд...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Полицаи гонят крадеца от "Експресбанк":
    - Колега, стой! Ще стреляме!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Старшина пита войник:
    - Иванов, вярно е ли, че сте електротехник?
    - Тъй вярно.
    - Намерил съм Ви работа по специалността. Ще проверявате в 23:00 дали са изгасени лапмпите.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Отива дядо при доктора.
    - Докторе, с първата още се справям, втората вече трудно, а с третата просто не мога.
    - На колко сте години?
    - Скоро ще стана на 73.
    - Знаете ли, аз съм 30 години по-млад, а и...

    Оценка 5 от 1 глас
  10. Седем причини за това, че в затвора е по-добре от колкото на работа:

    1. В затвора (по закон) на всеки се полагат пространство по 6 кв. м. На работата - по 1 кв. м.
    2. В затвора ви хранят безплатно...

    Оценка 5 от 1 глас
  11. Двама полицаи си говорят за живота!
    - Ти имаш ли жена, деца?
    - Бях женен, шибана работа... През цялото време бях на работа, гоних идиоти., мотаех се по дежурства, не й обръщах внимание, за деца да не...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Сайтът на НОИ "падна" още преди да почне преброяването. Някой пуснал слух, че който се преброи сам ще получи и съответното заплащане.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. При зъболекаря се налага да се плюе два пъти: първия път, когато той свърши да рови по зъбите, а втория, когато каже цената...

    Оценка 0 от 1 глас
  14. - Колко е тежко да се работи, когато го няма шефа. Даже да пуша не ходя, страхувам, че направо вкъщи ще си отида.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Не помислихте ли за вашата стара майка, когато извършихте кражбата?
    - Помислих, но нямаше нищо подходящо за нея.

    Оценка 0 от 0 гласа