От х:

Днес в x:

28 °C

Професионални

  1. Три котки се събрали на обща вечеря. Едната била на архитект, другата на химик, третата на режисьор. Всяка имала по една кутийка котешка храна.

    Котката на архитекта построила готина къщичка от хапки...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Отишла една жена на психоаналитик, а той й казал:
    - Събличайте се... - съблякла се.
    - Лягайте... - Легнала.
    Той я изчукал, станал, закопчал си панталона:
    - Добре, разрешихме моите пpоблеми, сега давай...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Архитектите скриват своите грешки с помощта на бръшлян.
    А готвачите правят това с помощта на майонеза.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва "Разбойниците"?
    - Ще донесат сметката, ще разберете.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - С какво се занимаваш?
    - Искам вкъщи! Много искам!!! Ето с какво се занимавам в работата!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Защо си толкова намусен?
    - Одеве гледах "Царете на комедията"...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Доктор пита пациент:
    - Е, подобри ли се вашата памет?
    - Кой си ти, и какво те бърка това?

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Оказва се, че корупцията у нас се разпространява по въздушно-капков път чрез катаджийската палка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Келнер! Това не е супа, а някаква вода!
    - Не е някаква вода, а сварена...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Две журналистки си говорят в коридора на редакцията:
    - Нещо си бледа, какво става?
    - Ами вече един месец съм бременна..
    - И какво, не знаеш от кой?
    - Защо? Знам!
    - Винаги съм казвала, че си поряд...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Полицаи гонят крадеца от "Експресбанк":
    - Колега, стой! Ще стреляме!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Старшина пита войник:
    - Иванов, вярно е ли, че сте електротехник?
    - Тъй вярно.
    - Намерил съм Ви работа по специалността. Ще проверявате в 23:00 дали са изгасени лапмпите.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Отива дядо при доктора.
    - Докторе, с първата още се справям, втората вече трудно, а с третата просто не мога.
    - На колко сте години?
    - Скоро ще стана на 73.
    - Знаете ли, аз съм 30 години по-млад, а и...

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Седем причини за това, че в затвора е по-добре от колкото на работа:

    1. В затвора (по закон) на всеки се полагат пространство по 6 кв. м. На работата - по 1 кв. м.
    2. В затвора ви хранят безплатно...

    Оценка 5 от 1 глас
  15. Двама полицаи си говорят за живота!
    - Ти имаш ли жена, деца?
    - Бях женен, шибана работа... През цялото време бях на работа, гоних идиоти., мотаех се по дежурства, не й обръщах внимание, за деца да не...

    Оценка 0 от 0 гласа