- С какво се занимаваш?
- Искам вкъщи! Много искам!!! Ето с какво се занимавам в работата!
- Защо си толкова намусен?
- Одеве гледах "Царете на комедията"...
Доктор пита пациент:
- Е, подобри ли се вашата памет?
- Кой си ти, и какво те бърка това?
Оказва се, че корупцията у нас се разпространява по въздушно-капков път чрез катаджийската палка.
- Келнер! Това не е супа, а някаква вода!
- Не е някаква вода, а сварена...
Две журналистки си говорят в коридора на редакцията:
- Нещо си бледа, какво става?
- Ами вече един месец съм бременна..
- И какво, не знаеш от кой?
- Защо? Знам!
- Винаги съм казвала, че си поряд...
Полицаи гонят крадеца от "Експресбанк":
- Колега, стой! Ще стреляме!
Старшина пита войник:
- Иванов, вярно е ли, че сте електротехник?
- Тъй вярно.
- Намерил съм Ви работа по специалността. Ще проверявате в 23:00 дали са изгасени лапмпите.
Отива дядо при доктора.
- Докторе, с първата още се справям, втората вече трудно, а с третата просто не мога.
- На колко сте години?
- Скоро ще стана на 73.
- Знаете ли, аз съм 30 години по-млад, а и...
Седем причини за това, че в затвора е по-добре от колкото на работа:
1. В затвора (по закон) на всеки се полагат пространство по 6 кв. м. На работата - по 1 кв. м.
2. В затвора ви хранят безплатно...
Двама полицаи си говорят за живота!
- Ти имаш ли жена, деца?
- Бях женен, шибана работа... През цялото време бях на работа, гоних идиоти., мотаех се по дежурства, не й обръщах внимание, за деца да не...
Сайтът на НОИ "падна" още преди да почне преброяването. Някой пуснал слух, че който се преброи сам ще получи и съответното заплащане.
При зъболекаря се налага да се плюе два пъти: първия път, когато той свърши да рови по зъбите, а втория, когато каже цената...
- Колко е тежко да се работи, когато го няма шефа. Даже да пуша не ходя, страхувам, че направо вкъщи ще си отида.
- Не помислихте ли за вашата стара майка, когато извършихте кражбата?
- Помислих, но нямаше нищо подходящо за нея.