Три котки се събрали на обща вечеря. Едната била на архитект, другата на химик, третата на режисьор. Всяка имала по една кутийка котешка храна.
Котката на архитекта построила готина къщичка от хапки...
Отишла една жена на психоаналитик, а той й казал:
- Събличайте се... - съблякла се.
- Лягайте... - Легнала.
Той я изчукал, станал, закопчал си панталона:
- Добре, разрешихме моите пpоблеми, сега давай...
Архитектите скриват своите грешки с помощта на бръшлян.
А готвачите правят това с помощта на майонеза.
- Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва "Разбойниците"?
- Ще донесат сметката, ще разберете.
- С какво се занимаваш?
- Искам вкъщи! Много искам!!! Ето с какво се занимавам в работата!
- Защо си толкова намусен?
- Одеве гледах "Царете на комедията"...
Доктор пита пациент:
- Е, подобри ли се вашата памет?
- Кой си ти, и какво те бърка това?
Оказва се, че корупцията у нас се разпространява по въздушно-капков път чрез катаджийската палка.
- Келнер! Това не е супа, а някаква вода!
- Не е някаква вода, а сварена...
Две журналистки си говорят в коридора на редакцията:
- Нещо си бледа, какво става?
- Ами вече един месец съм бременна..
- И какво, не знаеш от кой?
- Защо? Знам!
- Винаги съм казвала, че си поряд...
Полицаи гонят крадеца от "Експресбанк":
- Колега, стой! Ще стреляме!
Старшина пита войник:
- Иванов, вярно е ли, че сте електротехник?
- Тъй вярно.
- Намерил съм Ви работа по специалността. Ще проверявате в 23:00 дали са изгасени лапмпите.
Отива дядо при доктора.
- Докторе, с първата още се справям, втората вече трудно, а с третата просто не мога.
- На колко сте години?
- Скоро ще стана на 73.
- Знаете ли, аз съм 30 години по-млад, а и...
Седем причини за това, че в затвора е по-добре от колкото на работа:
1. В затвора (по закон) на всеки се полагат пространство по 6 кв. м. На работата - по 1 кв. м.
2. В затвора ви хранят безплатно...
Двама полицаи си говорят за живота!
- Ти имаш ли жена, деца?
- Бях женен, шибана работа... През цялото време бях на работа, гоних идиоти., мотаех се по дежурства, не й обръщах внимание, за деца да не...