"Никой няма толкова негативи в работата си, както ние!" - жалват се рентгенолози.
Адвоката:
- Преди да оглася завещанието на господин Голдщайн, бих искал да попитам неговата вдовица нещо. Уважаема, ще се ожените ли за мен?
Внук пита дядо си, който е охрана в един завод:
- Дядо, а не е ли страшно нощем да дежуриш сам?
- Да, внучето ми, докато не заспиш е страшно!
Мениджър в търговска фирма вече готов да изпрати доставка на клиент забелязва, че клиентът още не се е разплатил за предишната доставка. Обажда се на клиента:
- Извинете, но няма да може да ви изпрати...
Казино... Ранно утро. Засукана мацка приближава към рулетката:
- Искам да играя, но имам едно уточнение - върви ми, когато играя гола. Може ли?...
- Разбира се! - събужда се крупието.
Дамата се съблич...
- Бабо, колко километра са до съседното село?
- Цял живот бяха пет. А после дойдоха специалисти, мериха, мериха и ги изкараха седем. Сега заради тях ходим два километра повече.
В манастир изпитват трима млади монаси. За целта вързали на всеки от тях по едно звънче на пениса и ги накарали да влезат в стая, в която танцували голи танцьорки.
Влиза първият, отвътре веднага се чу...
В Шотландия има повече овце, отколкото хора. Днес в работата определено се чувствах, като в Шотландия...
Новини! Преди малко се разбра, че Жерар Депардьо е подал документи за български паспорт. Покана е получил лично от Симеон Дянков с думите, че тук милионерите никой не ги товари излишно с данъци.
Известен златар към новия пазач:
- Ще ви се налага да стоите много време на едно място. Дали
ще успеете?
- А, няма страшно. Свикнал съм. Вчера излязох от затвора...
Генко е на гишето за обмяна на валута:
- Госпожице, как можете да твърдите, че банкнотата от тридесет долара е фалшива, ако вие самата ми казахте, че никога не сте виждали такава?
- Извинете, вие българин ли сте?
- Съдейки по заплата - да...
В село Вискяр се сблъскали Ламборджини и Ферари Тесароса. Пристигналите на място служители на КАТ половин час се снимали.
Продавача:
- Предлагаме нова линия вратовръзки "Отело".
Клиента:
- Черни ли са?
- Не, душат.
Полицай спира автомобил:
- Добър ден, капитан Иванов, 20 лева глоба!
- Ама как 20 лева, какво съм направи? - попитал учудено водачът.
- Абе, децата ми няма да умират от глад докато направиш нещо!!