ФБР разследвало Рупърт Мърдок..., а дали Рупърт Мърдок не разследва ФБР?
На интервю за работа във фирма, в която работят 20 мъже, шефът завършва встъпителния си инструктаж:
- Нашият екип е изцяло мъжки, така че ако някой от вас намери тук любовта си, то аз ще бъда много ра...
- Келнер! Поръчах супа и печена риба. Защо първо ми носите рибата, а не супата, както трябва?
- Готвачът каза, че рибата повече не може да чака.
Доктор към пациент:
- Значи така, не трябва да пиете, да пушите, полов живот да водите, да гледате телевизия, да ходите по заведения..
- И колко време така?
- Докато не си платите вноските към Здравна...
Министърът на отбраната се изказа против "дебилизацията на населението с помощта на телевизията".
Одобрявам! Армията - естествен монополист в сферата на дебилизацияра!
- Вие взимате рушвети!!!
- Ама какви рушвети? Максимум пиене или бонбони..дреболии!
- Значи четири вагона "Пещерска" и 10 процента от акциите на шоколодовата фабрика са дреболии?
Седят двама затворници в килията..
- Теб за какво те вкараха?
- Закъснях един час за работа...
- А какво си работил??
- Авиодиспечер.
- Защо на Темида са й завързани очите?
- Срам я да погледне в очите, когато взима рушвети.
Професор към aсистента:
- Колко пъти да повтарям! Никакви странични генетични експременти в моята лаборатория не искам! Веднага унищожете тези същества!!!!
Собствениците на скъпи имоти, неплащащи данъци за тях, вече ще може да започнат да си плащат, след като се гласува данък "колиба"(данъчна оценка до 1689лв.)
Интервю с професионален боксьор:
- Какво ще направите на някой хулиган, ако ви нападне на улицата?
- Дясно кроше и нокаут.
- А ако дойде втори хулиган?
- Ляв прав и нокаут.
- А като дойде трети?
- На...
Поликлиника. От психиатричния кабинет излиза докторът, спира минаваща медицинска сестра и пита:
- Ленче, какъв ден е днес?
- Първи ноември, ден на народните будители. А защо?
- Говоря с един пациент и...
В магазина. Клиент пита продавача:
- Колко човека събира тази палатка?
- По принцип е за двама, но може да са трима, четирима, даже пет, шест, разбира се, ако си имате доверие!
Седя на кафе с една девойка и тя вика: Дай да си отгатваме професиите. - Ами моята започва с А и завършва на Т, казвам аз. - АРХИТЕКТ - отгатва тя. - Правилно, казвам, а твоята? - Моята започва с К и...
- Ама, че си гад!
- Не, аз съм много ефективен мениджър човешки ресурси!