В следващия сезон на "Под прикритие" ще участват всички митрополити от бившата ДС...или цялата Църква.
- Господине, купете си часовник! Това е абсолютно копие на швейцарските часовници!
- Взимам го. Ето ви точно копие на нашите пари.
- Доцент Иванов, отново вашия телескоп е насочен към женското общежитие. Нима не ви е интересно да наблюдавате зараждането на нова галактика?
- Как е твоя бизнес, креташ ли някак?
- Какво ти кретане! Честните хора стават все по-малко и по-малко, скоро няма да има кой да измамиш.
При шефа на бензиностанция влиза мъж и пита:
- Трябват ли ви работници?
- Не, благодаря, целият щат е зает.
- Сериозно?
- Сериозно.
- Ами тогава нека някой да дойде най-накрая да ми напълни резервоара...
- Ефрейтор! Защо не отдавате чест?
- Еее, господин генерал, ако и ние, началниците, започнем да се заяждаме помежду си за дреболии...
С цел пестене на време катаджиите са с нови стоп-палки. От едната страна пише "Stop", а от другата : "Какво ще правим сега?"
- Здравейте, аз съм оцветител Е-241!
- Аз съм подобрител на вкуса S-65.
- Аз съм стабилизатор QP-12.
- Аз съм ароматизатор, индентичен на натуралния...
- Ние заедно сме сок от "Горски плодове"!!!
Годжи отива отива при Слави и казва:
- Шефе, от името на целия оркестър искам увеличение на заплатите.
Слави:
- Годжи, за какво увеличение говориш - в началото на предаването свирите две минути, в сре...
В съда. Съдията към обвиняемия:
- Нали предишния път ви казах, че не искам повече да ви виждам тук?
- Казахте ми, господин съдия! Казах им на полицаите, но не ми вярват нещо.
Обява:
Филхармонията търси органист. Желателно е наличието на собствен инструмент.
Полицаи спира каруцар на улицата и решава да си направи майтап.
- Дай си книжката!
Селянина невъзмутимо вдига опашката на коня и казва:
- Бръкни в жабката и си я вземи!
- Обичам мислещите хора! - вметна Учения.
- А аз вярващите, - възрази Попа.
- А аз деловите, - каза Банкера.
- А аз харесвам всеки, които носи глава на раменете си - възкликна Палача.
МВР уточнява, че задържаният полицай за опит за кражба от банка не е бил на смяна, т.е. няма конфликт на интереси...Полицаят ще бъде пуснат под гаранция, за да може да се върне на работа.
В семейният живот е като в счетоводството, само че жената повече се интересува от отчетите, мъжа от актовете.