- А какъв е любимия ви делови аксесоар?
- Ластичета...
- Ластичета ли?!?
- Да, с тях си хващам пачките с парите...
Евреин, пристигнал до вкъщи с такси, излиза мълчаливо от колата и започва да бърка по джобовете си, а под нос си мърмори:
- Мамка му, май съм си изтървал портфейла вътре...
Чувайки това, таксиметърджи...
Пътна проверка. Полицая пита:
- Защо не спряхте, когато ви свирех ?
- Ами не чух клаксона.
- Значи, така и ще напиша - превишила скоростта на звука.
Задъхана от възмущение нощната сестра казва на дежурния доктор:
- Пациента от стая девет ще обслужвам само в случай, че му бъде гипсирана и дясната ръка!
Според бизнес-учебниците и всички лектори по успешен мениджмънт, великите дела са започвали с думите: "Аз мога, вярвам в себе си и ще се получи!"
Истината е, че думите са други:
-Е.ал сам му майката...
-Честито! Чух, че си защитил докторска теза. Каква беше темата?
-"Относно екстензията на захарозоамилозния гел".
- Ей, много е завъртяно. Можеш ли да ми го обясниш по-простичко?
- Абе с две думи: Как...
Световната криза засегна и "Playboy", на корицата вече са облечени жени - няма достатъчно средства за графичните дизайнери да донаправят перфектната мацка.
При доктора:
- С апетита как сте?
- Ми ту има, ту нямам.
- А кога нямате?
- Като се наям едно хубаво.
Двама пилоти тъжно гледат през прозореца, и единият казва:
- Не мога да разбера защо моряците толкова се радват като наближават земята.
Един разказва на приятели:
- Най-после си намерих работа, утре почвам. Казват, че фирмата е супер, като едно семейство били.
на другия ден се връща мрачен:
- Точно като едно семейство са. И шефът е...
Старшината влиза в помещението на новобранците и вижда на пода един фас. Нервно пита:
- Чий е този фас?
Никой не отговаря. Повтаря въпроса с още по-висок тон.
Никой не отговаря.
Започва да вика. И тог...
- Крумов на борда!
- Защо аз?
- Е, тогава следващият в списъка. Крумов на борда!
Олигарх, имащ си всичко, се пече на плажа. Изведнъж вижда златната рибка. Цапва я и казва:
- Я да ми измислиш три желания!!
Звъни се в районното:
- Ало, вие ли пратихте вчера патрул на адрес Младост бл.605 вх.Ю?
- Да, имеше нарушение на обществения ред, силна музика...
- Слушайте, предайте им, моля, да дойдат пак, забравил...
Доктор към пациент:
- Поздравления, първият етап от операцията ви мина чудесно!
- Ама още нищо не сте направили.
- Да, но взех парите в аванс.