Желая те, искам те, не мога да спя без теб, искам да те усещам през нощта, пот се стича по тялото ми...ХАЙДЕ БЕ, ШИБАН КЛИМАТИК, БАЧКАЙ!!!
Докторът мери пулс на пациент и си гледа часовника.
Пациентът:
- Докторе, много ли е сериозно?
- Много! Влака ми потегля след 15 минути.
Двама приятели си говорят по телефона:
Казах ли ти вече, че минах на БОБ*?
Уфф, казвай ги по от рано такива роботи, защото вчера след като си замина се наложи да проветрявам до сутринта.
БОБ* - новат...
Уважаеми господин Директор,
Молим да ме преместите пазач на другио склад, оти тоя го окрадоа!
След всяко неуспешно изпитание на големия адронен колайдер числото на физиците, вярващи в Бог, се увеличава двойно.
- Докторе, сънувах, че съм канибал, и цялото племе дояждаме жена, приличаща на моята.
- Не се вълнувайте! Какво ли не се присънва на човек?
- Аха...а тогава къде ли се е дянала жена ми?
- Вече работя пет години като за трима, искам повишение на заплата!
- Страхувам се, че няма да може да ви повишя заплатата. Но ако ми кажете имената на другите двама още днес бих се отказал от техните...
- Докторе, имам проблем с паметта! Направя нещо и след малко забравям!
- Дайте назаем 100 лева!
Съвет на директорите в голяма акционерна компания.
- Нашите акционери са хора глупави и алчни.
- Защо?
- Глупави, защото са си доверили парите на нас. А алчни, защото искат дивиденти!
Стоковите анализатори считат, че цените на нефта скоро ще почнат да пада. Българският народ счита, че по-добре да не падат: пак ще се очаква повишаване на цените.
- Келнер, не мислите ли, че тази пържола е прекалено твърда?
- Ама как ще е твърда! Бях я слагал пос крака на масата и въпреки това масата пак се клатеше.
- Келнер, вчера в супата имах муха, днес - косъм и гайка! Утре какво ли ще е?
- Не знам, аз съм келнер, а не врачка!
- О! Добра ти е кардиограмата - равна, ритмична.
- Това не е кардиограма, а рецептата, която ми написа доктора.
Водещ преди началото на реклама:
- Останете с нас. След кратка реклама ние отново ще се видим с вас. До утре!
В България депутати, съдии и други държавни и общински служители настоявят, че конфликт на интереси има само...когато не са си гледали личния интерес...