Пет знакови обществени сгради в Кърджали бяха обновени и въведени мерки за енергийна ефективност. На официална церемония бе даден край на строителните дейности на всяка една от тях.
Тази форма е за докладване на коментар, а не за публикуване на такъв. Изпратеното съобщение чрез тази форма няма да бъде видимо публично. То ще бъде прегледано и проверено от администратор/модератор.