"Мега спорт" с 4-то място на Световно първенство

Тодор Николов се класира на 4-то място

Тодор Николов от клуб по спортна аеробика "Мега спорт" се класира на 4-то място на Световното първенство във френския град Родес. В крайното класиране дуетното му съчетание със съотборничката му Минна Ангелова бе поставено на 5-та позиция. В оспорваното състезание Минна Ангелова се представи и индивидуално. Нейното изпълнение бе класирано на 8-ма позиция. Тройката Тодор Николов, Мария Ленкова и Габриела Черкезова остана на 12-то място.

Това е първото участие на възпитаниците на клуб "Мега спорт" в световен шампионат. В първенството във Франция са участвали над 1 000 състезатели.

Христина Котларска

Минна Ангелова остана 8-ма във финалното класиране
Петото място бе за дуета на Тодор Николов и Минна Ангелова
Габриела Черкезова, Тодор Николов, Мария Ленкова и Минна Ангелова (отляво надясно) представиха клуб "Мега спорт" на Световното първенство във Франция