25 °C
- Аз, докторе, съм много зле. Колкото пъти пия чай или кафе винаги ме боли ухото! Какво да направя? - Пробвахте ли да извадите лъжичката от чашата?
- Деца, от днес в нашия клас си имаме нов ученик. Ето го, казва се Николай. Какво се разсейвате?! Набийте го!