24 °C
- Защо Доган нарича Валерия Велева "Мадам В." - Традиционно управителката на един бардак се нарича така, а Доган е дългогодишен клиент там...
Тя: - Пусни ме под одеялото, студено е! Той: - С гащи не те пускам! Тук си има дрескод!