20 °C
Две блондинки си говорят, едната пита: — Защо са толкова кратки вицовете за блондинките? Другата отговаря: — За да ги запомнят по лесно брюнетките!
- Ще бъдеш наказан! За това, че си набил сестра си? - Тате, ти сам казваше, че победителите не ги съдят.