От х:

Днес в x:

28 °C

Програмисти

  1. Защо програмистите не използват презервативи.
    Сам от себе си СПИН не се хваща…

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Обаждане до офиса на голяма фирма:
    - Трябва ли ви генерален директор?
    - Не.
    - Тогава защо на сайта имате такава обява?
    - Защото вече уволнихме уебмастъра.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Докато през нощта всички спяха и нямаше никой в интернет, той спокойно крадеше музика от сайтовете.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Клиент: Здравейте, нямам нет.
    Съпорта на провайдера: На чие име е договора?
    Клиент: На мое.
    Съспорта на провайдера: Имате ли си фамилия?
    Клиент: Да.

    Оценка 5 от 1 глас
  5. Какво удобно изобретение е този Интернет. Винаги може да разбереш, че навсякъде има задръствания, и да останеш да си седиш в Интернет.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. На пазара:
    - А защо всички ябълки са ви нахапани?
    - Американски са, сорт Apple...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Дете се обръща към баща си, бивш хакер:
    - Тате, ти бил ли си някога програмист.
    - Да, даже бяха трима!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Истинският програмист никога няма да умре от глад. Ако в хладилника няма нищо за ядене, той ще може да изкара още няколко дни с остатъците в клавиатурата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Как ли се е родило тъй известното Win Sux, употребявано толкова често от Linux-феновете?
    - Именно от тях и от обичния им Linux е родено. Нали ги знаеш, навсякъде вмъкват по нещо от любимата си систе...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. В доброто семейство всичко е общо, даже паролите.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Колко тинейджърки са нужни, за да се смени една крушка?

    11. Една сменя крушката и 10 патки правят 200 снимки за Фейсбук.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Един програмист отишъл на гости на свой приятел - пиaнист. Полафили, попийнали и пиaнистът решил да покаже на приятеля си своето ново пиано. Седнал той и се разсвирил. След около час приключил с репер...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Говорят си двама:
    - Тези дни се видях с едно момиче, с което цял месец си писахме в интернет.
    - И как е?
    - Оказа се, че съм я подценил, колко добре се справя с фотошопa.

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Седи си един пред компа в офиса, чете нещо и коментира:
    - Стига бе! Идея си нямах! Не може да бъде! Стига бе! Ако ми бяха казали, нямаше да повярвам! Не може да бъде!
    Не издържа един колега и го пита:...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Реален разговор в чата:
    Той: 67 процента от жените са пълни глупачки!!!
    Тя: Не ми пука, аз съм от останалите 13 процента

    Оценка 0 от 0 гласа