Защо програмистите не използват презервативи.
Сам от себе си СПИН не се хваща…
Обаждане до офиса на голяма фирма:
- Трябва ли ви генерален директор?
- Не.
- Тогава защо на сайта имате такава обява?
- Защото вече уволнихме уебмастъра.
Докато през нощта всички спяха и нямаше никой в интернет, той спокойно крадеше музика от сайтовете.
Клиент: Здравейте, нямам нет.
Съпорта на провайдера: На чие име е договора?
Клиент: На мое.
Съспорта на провайдера: Имате ли си фамилия?
Клиент: Да.
Какво удобно изобретение е този Интернет. Винаги може да разбереш, че навсякъде има задръствания, и да останеш да си седиш в Интернет.
На пазара:
- А защо всички ябълки са ви нахапани?
- Американски са, сорт Apple...
Дете се обръща към баща си, бивш хакер:
- Тате, ти бил ли си някога програмист.
- Да, даже бяха трима!
Истинският програмист никога няма да умре от глад. Ако в хладилника няма нищо за ядене, той ще може да изкара още няколко дни с остатъците в клавиатурата...
- Как ли се е родило тъй известното Win Sux, употребявано толкова често от Linux-феновете?
- Именно от тях и от обичния им Linux е родено. Нали ги знаеш, навсякъде вмъкват по нещо от любимата си систе...
В доброто семейство всичко е общо, даже паролите.
Колко тинейджърки са нужни, за да се смени една крушка?
11. Една сменя крушката и 10 патки правят 200 снимки за Фейсбук.
Един програмист отишъл на гости на свой приятел - пиaнист. Полафили, попийнали и пиaнистът решил да покаже на приятеля си своето ново пиано. Седнал той и се разсвирил. След около час приключил с репер...
Говорят си двама:
- Тези дни се видях с едно момиче, с което цял месец си писахме в интернет.
- И как е?
- Оказа се, че съм я подценил, колко добре се справя с фотошопa.
Седи си един пред компа в офиса, чете нещо и коментира:
- Стига бе! Идея си нямах! Не може да бъде! Стига бе! Ако ми бяха казали, нямаше да повярвам! Не може да бъде!
Не издържа един колега и го пита:...
Реален разговор в чата:
Той: 67 процента от жените са пълни глупачки!!!
Тя: Не ми пука, аз съм от останалите 13 процента