От х:

Днес в x:

28 °C

Програмисти

  1. Въпрос: Кое е 8 пъти по-лошо от битовия алкохолизъм?
    Отговор: Байтовия алкохолизъм...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Ало, пешо ти ли си? Защо още не си ми пратил файла по e-mail?
    - Ох, кво да ти кажа! Модема ми не бачка! Не мога да ти го пратя . .. но щом толкова много ти трябва, имам една идея.
    - Каква?
    - Слуш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Когато шофьор със стаж вкарва флашка в компютъра, той по навик я завърта.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Идва момиче на гости при програмист. Той предлага:
    - Чай, кафе, Интернет?

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Скайп е измислен от евреите - все едно си на гости, а ядене и пиене не трябва.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Приказават си двама компютърни маниаци:
    - Пеше, аре дай ми 1000 лева на заем.
    - Добре ама хайде да са 1024 за по-кръгло.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Програмист се преквалифицирал като свещеник.
    Една сутрин, след тежък запой започнал с думите:
    И F1 да Ви помага .... и F2 да Ви пази, и в името на CTLR, ALT и светаго DEL. Enter!

    Оценка 5 от 1 глас
  8. Той се качи на един камък и се любуваше на пейзажа: гора, поле, река, малко селце в далечината, сини облаци и езеро, слънце и както винаги иконите "My Computer", "My Documents", "Recycle Bin"...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Ти си абсолютен дебил и все още не можеш да ползваш USB, WiFi, Bluetooth??? Не се разстройвай!! Все още можеш да си поръчаш мелодия за телефона, пращайки СМС!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Оплаква се един в офиса, че не му работи мейла. Отива админа при него, отваря му настройките на пощата, и в раздел: "Адрес POP3 сървър" гледа: ул.Иван Вазов 20

    Оценка 5 от 1 глас
  11. - Последните години продажбите на пиратски софтуер са спаднали почти до 0 процента.
    - Разбира се! Защото преди се купуваше, а сега се тегли :-)

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. За феновевете на BigBroher вече е пуснат чат в bigbrother.bg
    --------
    Единствената разлика е, че няма опция да пишеш, може само да гледаш...и трябва да си платиш за удоволствието...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Нахален посетител в чата:
    "Дай да те целуна по 139-ти порт"

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Бащата на млад DOOM-ер извикан в училището:
    - Вашият син се държи безобразно в междучасията и постоянно гони момичетата - оплаква се учителката.
    - Ами, нали знаете как е в пубертета, всички момчета го...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Попаднал един копипейстър в ада. Вижда компютър и веднага тича при него. Гледа, а на клавиатурата няма клавиш Ctrl и мишката само с един ляв бутон.

    Оценка 0 от 0 гласа