Въпрос: Кое е 8 пъти по-лошо от битовия алкохолизъм?
Отговор: Байтовия алкохолизъм...
- Ало, пешо ти ли си? Защо още не си ми пратил файла по e-mail?
- Ох, кво да ти кажа! Модема ми не бачка! Не мога да ти го пратя . .. но щом толкова много ти трябва, имам една идея.
- Каква?
- Слуш...
Когато шофьор със стаж вкарва флашка в компютъра, той по навик я завърта.
Идва момиче на гости при програмист. Той предлага:
- Чай, кафе, Интернет?
Скайп е измислен от евреите - все едно си на гости, а ядене и пиене не трябва.
Приказават си двама компютърни маниаци:
- Пеше, аре дай ми 1000 лева на заем.
- Добре ама хайде да са 1024 за по-кръгло.
Програмист се преквалифицирал като свещеник.
Една сутрин, след тежък запой започнал с думите:
И F1 да Ви помага .... и F2 да Ви пази, и в името на CTLR, ALT и светаго DEL. Enter!
Той се качи на един камък и се любуваше на пейзажа: гора, поле, река, малко селце в далечината, сини облаци и езеро, слънце и както винаги иконите "My Computer", "My Documents", "Recycle Bin"...
Ти си абсолютен дебил и все още не можеш да ползваш USB, WiFi, Bluetooth??? Не се разстройвай!! Все още можеш да си поръчаш мелодия за телефона, пращайки СМС!!!
Оплаква се един в офиса, че не му работи мейла. Отива админа при него, отваря му настройките на пощата, и в раздел: "Адрес POP3 сървър" гледа: ул.Иван Вазов 20
- Последните години продажбите на пиратски софтуер са спаднали почти до 0 процента.
- Разбира се! Защото преди се купуваше, а сега се тегли :-)
За феновевете на BigBroher вече е пуснат чат в bigbrother.bg
--------
Единствената разлика е, че няма опция да пишеш, може само да гледаш...и трябва да си платиш за удоволствието...
Нахален посетител в чата:
"Дай да те целуна по 139-ти порт"
Бащата на млад DOOM-ер извикан в училището:
- Вашият син се държи безобразно в междучасията и постоянно гони момичетата - оплаква се учителката.
- Ами, нали знаете как е в пубертета, всички момчета го...
Попаднал един копипейстър в ада. Вижда компютър и веднага тича при него. Гледа, а на клавиатурата няма клавиш Ctrl и мишката само с един ляв бутон.