Късно вечерта. В тъмна уличка нападат млад мъж.
- Това е обир! Бързо! Давай всичко ценно!
- Ама, какво е ценно! Аз съм програмист!
- Добре, тогава заявка! Бързо! SELECT * FROM ДЖОБОВЕТЕ!
Жена пита мъжа си - програмист:
- Какво пишеш?
- Ей сега като пусна програмата и ще видим.
Стоят трима програмисти в кафене. Покрай тях минава блондинка.
Първият:
- Леле, тая какъв процесор има!
Вторият:
- И опциите са супер!
Третият:
- Да, ама паметта е само Read Only.
- Добър ден нямам интернет
- Ще ме извинявте за въпроса но все пак компютър имате ли
- Да
- Ясно,а лан карта
- Да
- А драивери за нея
- Да
- Сигурни ли сте че сте си прекарали интернет
- Да
- Провер...
Вие искате бързо и безболезнено да направите $$$? Има един начин, при който няма нужда да инвестирате, нищо да купувате, няма нужда да харчите парите си.
Просто направете следното:
1. С лявата ръка...
- Скъпи, избърсах клавиатурата и сега от дясната страна светят три зелени лампички, какво означава това?
- Това означава, че клавиатурата е чиста.
Ще направя рок-група. Ще я кръстя Gigadeth. Така ще знам, че ще бъде 1024 пъти по-добра от Megateth.
Да знаеш много езици да спориш само с умници,
да пишеш сложни програми,
машината да те мами
и пак да оставаш оптимист -
това се казва програмист!
Когато умра, искам някой да хакне акаунта ми във ФБ и да смени статуса на "купонясвам с Исус".
Служба подръжка.
Въпрос:
Изтеглих файл от Интернет, но повече не ми трябва. Как да го върна обратно?
Отговор:
Ето заради такива нещастници, като вас, скоро Интернет ще остане съвсем без файлове.
- Хъм зависна ?- помисли си Щтирлиц и за стотен път натисна клавиша на компютъра.
- Сигурно е Щтирлиц - помисли си BIOS и за всеки случай изписука.
Знаете ли по какво се различават Admin-ите от Lamerite:
Админите се хвалят със дължината на паролата си!
Той имаше тежко детство... Осембитови играчки...
- Тате,вярно ли е,че социалните мрежи прецакват мозъка?
– LOL,дъще,WTF?
Говорят си двама програмиста:
- По какво се различава еврейската вяра от католическата?
- Ти пък! User Manual-ите са им съвсем различни!!!