От х:

Днес в x:

31 °C

Програмисти

  1. Късно вечерта. В тъмна уличка нападат млад мъж.
    - Това е обир! Бързо! Давай всичко ценно!
    - Ама, какво е ценно! Аз съм програмист!
    - Добре, тогава заявка! Бързо! SELECT * FROM ДЖОБОВЕТЕ!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Жена пита мъжа си - програмист:
    - Какво пишеш?
    - Ей сега като пусна програмата и ще видим.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Стоят трима програмисти в кафене. Покрай тях минава блондинка.
    Първият:
    - Леле, тая какъв процесор има!
    Вторият:
    - И опциите са супер!
    Третият:
    - Да, ама паметта е само Read Only.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Добър ден нямам интернет
    - Ще ме извинявте за въпроса но все пак компютър имате ли
    - Да
    - Ясно,а лан карта
    - Да
    - А драивери за нея
    - Да
    - Сигурни ли сте че сте си прекарали интернет
    - Да
    - Провер...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Вие искате бързо и безболезнено да направите $$$? Има един начин, при който няма нужда да инвестирате, нищо да купувате, няма нужда да харчите парите си.
    Просто направете следното:
    1. С лявата ръка...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Скъпи, избърсах клавиатурата и сега от дясната страна светят три зелени лампички, какво означава това?
    - Това означава, че клавиатурата е чиста.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Ще направя рок-група. Ще я кръстя Gigadeth. Така ще знам, че ще бъде 1024 пъти по-добра от Megateth.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Да знаеш много езици да спориш само с умници,
    да пишеш сложни програми,
    машината да те мами
    и пак да оставаш оптимист -
    това се казва програмист!

    Оценка 5 от 1 глас
  9. Когато умра, искам някой да хакне акаунта ми във ФБ и да смени статуса на "купонясвам с Исус".

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Служба подръжка.
    Въпрос:
    Изтеглих файл от Интернет, но повече не ми трябва. Как да го върна обратно?
    Отговор:
    Ето заради такива нещастници, като вас, скоро Интернет ще остане съвсем без файлове.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Хъм зависна ?- помисли си Щтирлиц и за стотен път натисна клавиша на компютъра.
    - Сигурно е Щтирлиц - помисли си BIOS и за всеки случай изписука.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Знаете ли по какво се различават Admin-ите от Lamerite:
    Админите се хвалят със дължината на паролата си!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Той имаше тежко детство... Осембитови играчки...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Тате,вярно ли е,че социалните мрежи прецакват мозъка?
    – LOL,дъще,WTF?

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Говорят си двама програмиста:
    - По какво се различава еврейската вяра от католическата?
    - Ти пък! User Manual-ите са им съвсем различни!!!

    Оценка 0 от 0 гласа