Събужда се програмист с новата си приятелка. Тя гo пита (нежно):
- Ще се ожениш ли за мен?
Той(раздразнено):
- Всеки ден едни и същи въпроси! Виж в FAQ.(ЧЗВ)!
Шефът ме помоли да му намеря програма за обучение по скоростно писане. Без да мисля му инсталирах icq и обясних как се ползва. В края на седмицата резултатът надмина всички очаквания...
Говорили си двама хакери-приятели:- Леле човек т’ва живота е много лесна и проста игра бе!А другият казъл:- Да, да! Лесно ти е ’щото си се пуснал на "Easy" я се пусни на "Hard" да видиш к’во е!
Дете на програмист пита:
- Мамо, мамо...А вярно ли ли, че след деинсталацията на програма тя се копира в компютър, който е на небето и никога не увисва?
- Какви са идеалните размери на една жена за програмист?
- 1024 x 768.
Човекът, който измисли, как да се шамаросват хората през интернет, ще стане милионер.
Торентите ги е измислил Исус Христос: той е купил 5 хляба и 2 риби, а после ги е разделил на 5000 човека.
Офис. Късно вечерта все още две служителки работят. Едната се жалва на другата, че даже нощем сънува как прави на Excel-a таблици и формули. А другата и дава съвет:
- Не трябва така! Трябва и да се по...
Малки хитринки. Ако искате да привлечете към себе си вниманието на женската част от офиса, наберете в google "как да се намали половия член" и излезте от стаята.
Във форума:
"С какво мога да си изчистя монтажната пяна от пръстите?
Мамка му... сега и от клавиатурата!... ".
Програмисти в час по алгебра. Преподавателят пише на дъската: sin x =1.
- Кой ще намери Х?
Един от програмистите радостно притичва към дъската и сочи с пръст уравнението:
- Ето го Х, ето го!
Питане до слуба подръжка към Господ-Бог:
- А човешката смърт, грешка ли е? Или опция?
- Холмс, обяснете ми, защо в PC-тата слагат двуядрени процесори? Нали 99,9 процента от програмите не могат да използват втория.
- Елементарно, Уотсън! Първият процесор използва потребителя, а втория х...
Един програмист върви по коридора, насреща му друг, влачи базука.
- От къде я взе? - възхитено попитал първия.
- Ей там някакъв тип е материализирал DOOM…
Трябва ли да спра да бия жена си?
Направо я разбивам, по няколко пъти в седмицата. След това се заключва в банята и реве. Последният път рева два часа. Писна ми вече, но тя продължава да иска да играе...