- Древните египтяни са имали красива представа за задгробния живот: Боговете са посрещали хората пред вратата на рая и на всеки задавали по два въпроса. Според отговора решавали дали ги пускат в рая,...
Въпрос: Какво да направим, ако в църквата е задушно?
Отговор: намираме подходяща икона, кликваме два пъти и ще се отвори прозорец.
Международното положение станало много напечено и американският президент най-после отворил известното "ядрено куфарче".
А там - само едно копче и надпис "Press any key to continue..."
Срещат се двама приятели. Единия пита:
- Гледам, че си си пуснал Интернет вкъщи?!
- Как разбра?
- Я какви са ти червени очите...
- Ало, съпорта ли е?! Каква ми е паролата?
- Като логина ви е.
- Хм...А какъв ми е логина?
- Като паролата.
- Благодаря много! ( прекъсва )
Марк Зукърбърг към подчинените си:
- Трябва ми Instagram.
- Ок.
*На следващия ден*
- Къде ми го изтеглихте, на iPhone или на Android?
- АМА ДА ИЗТЕЛИМ ЛИ?!
Зима. По улицата върви млад човек, смее се гръмогласно и си говори сам.
Едно от двете: трева, или блутут.
По истински случай: Една колежка казва на админа след като той и е сменил монитора с друг :
-Върнете ми монитора ...имам много важни неща на десктопа
Статус в кюто:
( . ) ( о ) ( 0 )
Хронология на работния ден
Майката към бащата:
- И не забравяй да провериш, как Петьо си е изтеглил съчинението!
Програмист вижда за първи път пиано и си мисли:
- Я каква странна клавиатура - 88 бутона, половината от които функционални. Обаче "shift"-a много хитро са го изнесли на педал.
- Защо НСБОП не закача data.bg?
- Защото там е форума на Бойко Борисов...
Днес най-много смелчаци може да се срещнат сред анонимните потребители в Интернет.
Майкрософт, рекламите в скайп са прекрасна идея!
Може ли да добавите и в ексел-а, че много скучно там.
Мерси!
Добрият системен администратор след ядрена войан може да изкара месец хранейки се с трохите в клавиатурата и да тегли интернет от кеша на проксито.