От х:

Днес в x:

33 °C

Програмисти

  1. - Древните египтяни са имали красива представа за задгробния живот: Боговете са посрещали хората пред вратата на рая и на всеки задавали по два въпроса. Според отговора решавали дали ги пускат в рая,...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Въпрос: Какво да направим, ако в църквата е задушно?
    Отговор: намираме подходяща икона, кликваме два пъти и ще се отвори прозорец.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Международното положение станало много напечено и американският президент най-после отворил известното "ядрено куфарче".
    А там - само едно копче и надпис "Press any key to continue..."

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Срещат се двама приятели. Единия пита:
    - Гледам, че си си пуснал Интернет вкъщи?!
    - Как разбра?
    - Я какви са ти червени очите...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Ало, съпорта ли е?! Каква ми е паролата?
    - Като логина ви е.
    - Хм...А какъв ми е логина?
    - Като паролата.
    - Благодаря много! ( прекъсва )

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Марк Зукърбърг към подчинените си:
    - Трябва ми Instagram.
    - Ок.
    *На следващия ден*
    - Къде ми го изтеглихте, на iPhone или на Android?
    - АМА ДА ИЗТЕЛИМ ЛИ?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Зима. По улицата върви млад човек, смее се гръмогласно и си говори сам.
    Едно от двете: трева, или блутут.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. По истински случай: Една колежка казва на админа след като той и е сменил монитора с друг :
    -Върнете ми монитора ...имам много важни неща на десктопа

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Статус в кюто:
    ( . ) ( о ) ( 0 )
    Хронология на работния ден

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Майката към бащата:
    - И не забравяй да провериш, как Петьо си е изтеглил съчинението!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Програмист вижда за първи път пиано и си мисли:
    - Я каква странна клавиатура - 88 бутона, половината от които функционални. Обаче "shift"-a много хитро са го изнесли на педал.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Защо НСБОП не закача data.bg?
    - Защото там е форума на Бойко Борисов...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Днес най-много смелчаци може да се срещнат сред анонимните потребители в Интернет.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Майкрософт, рекламите в скайп са прекрасна идея!
    Може ли да добавите и в ексел-а, че много скучно там.
    Мерси!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Добрият системен администратор след ядрена войан може да изкара месец хранейки се с трохите в клавиатурата и да тегли интернет от кеша на проксито.

    Оценка 5 от 1 глас