От х:

Днес в x:

22 °C

Разни

  1. Трима дебели германци отишли в България, за да учат български и чули едно момиченце да им се смее:
    – Трима дебели германци, трима дебели германци!
    Те го запомнили. После чули на пазара:
    – За два пакет...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Уикилийкс се готвят да публикуват списъка на Дядо Коледа с добри и лоши деца.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Иванчо отива при майка си:
    - Мамо, дай десет лева за кино!
    - Не, Иванчо, отиди да си учиш уроците.
    - Мамо, моля те!
    - Нямам пари, поискай от баща си.
    - И той няма, дай ми де!
    - Не, не ми се моли повеч...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Млада журналистка от вестник "СТАНДАРТ" чака пред жилището на Софи Маринова.
    - Извинете! Бихте ли ми дали интервю ?
    - На драго сърце,но не винаги го нося със себе си !

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Нощ. Пълна тъмнина. На улицата се разминават двама дрогирани.
    - Ъ-ъ-ъ... извинявай, ама тва дет свети горе слънце ли е или луна?
    - Ами-и-и-и... не знам, аз не съм от тука.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Четири периода в живота на мъжа:
    1. Още не
    2. Вече да
    3. Още да
    4. Вече не

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Привечер. Малка уличка. По уличката върви една жена и уплашено се оглежда. Забелязва мъж, който я следва. Тя свива в съседната пресечка, а той - след нея. След няколко опита да се отскубне от преследв...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Доста си късогледа, а когото идва годеника ти винаги си махаш очилата?
    - Ами..първо: без очилата съм доста по-хубава, и второ: и той е доста по-красив, когато съм без очилата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Безпричинен смях - признак, че или сте идиот, или красива девойка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Карам си колата и усещам, че ме снима видеокамера. Сетих се, че сигурно ме снима за превишена скорост, въпреки че не бях превишил скоростта. Просто за да се убедя в своето предположение завъртях из кв...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Ако магьосникът омагьосва с вълшебна пръчица, то магьосницата омагьосва с вълшебна дупчица...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Тате, а какви са всички тези хора с тези хубави коли?
    Небръснат мъж с подпухнало лице погледна с непризън към многочислените скъпи западни коли, изплю загасналия в устата му фас и каза:
    - Крадци са...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. На входа на нощен клуб:
    - Защо да не вляза? Знаеш ли кой е баща ми? Ще съжаляваш!
    (все пак го пускат)
    - Моя баща е шофьор на автобус? Съжаляваш, а?

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Мойше - баща, търговец.
    Абрам- син, току-що навършил 18 години.
    Мойше - отец, торговец.
    Сара- майка, и жена на Моше.
    Първи работен ден на Абрам в бащиния магазин. Около обяд се обажда Сара:
    - Мойше, к...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. След дербито "Левски" - ЦСКА , един пита съседа, който се връща от стадиона:
    - Кой би?
    - Всички, а най-много полицията...

    Оценка 0 от 0 гласа