В един от полицейските участъци на Париж звъни телефона. Дежурният вдига слушалката и чува развълнуван мъжки глас:
- Обаждам се от девическия манастир. На помощ! Помогнете!!! Тук влезе крадец!
- А кой...
Запознават се мъж и жена, водят непринуден разговор. Мъжът:
- Какво работите?
- Учителка. А вие?
- Лекар.
- Гинеколог?
- Не... Но мога да погледна!!!
Питат дете на борец:
- Как се казва баща ти?
- Не знам. - отговорило детето.
- Майка ти как му вика?
- Тъпанар.
В кабинет на личния лекар:
- Докторе, хъркам ужасно. Толкова е шумно, че и аз самият се събуждам от шума. Какво да правя?
- Спете в друга стая!
- Защо си толкова весел?
- Бях на зъболекар.
- Е кое му е веселото?
- Нямаше го зъболекаря.
В час по математика учителката:
- Ако учениците от първите чинове престанат да се бият и оставят на мира тези, които четат комикси на средните, то учениците от последните чинове ще могат спят спокойно...
- Как е мъжът ви, мисис Джоунс? Започна ли да се оправя?
- Не съвсем. По цял ден лови риба във ваната.
- Но защо не повикахте психиатър?
- Мислих да го повикам, но пък толкова ми се яде прясна риба...
- Добре ли кълве на този язовир?
- Дали добре кълве? Аз трябваше да се крия зад едно дърво, за да не ме нахапят рибите, докато слагам червея на кукичката!
Отива Хилъри Клинтън при Св. Петър и го пита:
- За какво служат тези часовници зад гърба ти?
Св. Петър отговаря:
- Колкото по-бързо се върти стрелката на часовника, толкова повече човек из...
Трима дебели германци отишли в България, за да учат български и чули едно момиченце да им се смее:
– Трима дебели германци, трима дебели германци!
Те го запомнили. После чули на пазара:
– За два пакет...
Уикилийкс се готвят да публикуват списъка на Дядо Коледа с добри и лоши деца.
Мъж на 40 имал жена на 20! Негов приятел го попитал:
- Добре вие с твоятя жена лягате ли си сега???
- Ми лягаме си, защто да не си лягаме! - спокойно му отвърнал 40-годишния.
- Ми ти като станеш на 50...
Едно таралежче се загубило в пустинята. Стъмнило се и тарлежчето започнало да плаче за майка си. По едно време както си вървяло видяло един кактус, затичало се към него, прегърнало го и казало:
- Мамо...
Нощ. Пълна тъмнина. На улицата се разминават двама дрогирани.
- Ъ-ъ-ъ... извинявай, ама тва дет свети горе слънце ли е или луна?
- Ами-и-и-и... не знам, аз не съм от тука.
- Госпожице, какво ме гледате сякаш родителите ви са заминали на вилата?!