От х:

Днес в x:

32 °C

Разни

  1. Какво трябва да направите, ако сте влюбен в една жена, но тя ви отбягва всячески? Трбява да я отвлечете и да я направите ваша за цяла живот.
    Красиво! Но няма да ви свърши работа в съда по делото за от...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. По радиото:
    "Вече може да поздравим късметлията Иван Б. уцелил рекордния джакпот, който в момента вече пътува с наградата си към родния си град Кубрат, улица Пирин 15, етаж втори...Да го поздравим със...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Среща след запознанство в интернет:
    - Ама си пълна. А казваше мъничка.
    - Аз съм мъничка! Просто момиче с моите килограми трябва да е с 25 сантиметра по-висока.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Питат ученици от Руската, Френската и Математическата
    гимназия какво искат да имат - жена или любовница.
    Ученикът от Руската казва:
    - Жена!
    Този от Френската:
    - Любовница!
    Ученикът от Математическата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Две приятелки си говорят. Едната се оплаква:
    - Представи си значи, когато се срещам с моя всеки път ми подарява увяхнали цветя!
    - Опитай да дойдеш на време за срещата.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Физик обяснява на позната дама:
    - Виждате ли, електричество може да се получи чрез триене. Ако погладите котка по козината в тъмна стая, ще забележите да изскачат електрически искри...
    - Боже мой! - и...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Don’t touch the PC! - превод: Не пипай котето!

    Оценка 0 от 1 глас
  8. В банята съм, добре съм се излегнал във ваната, свиря си на хармоника мелодията от Титаник (само нея мога засега), чудно ми се получава… Дойдох на себе си от блъскане по стената и истеричен крясък:
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Едно момче се обажда на приятела си?
    - Довечера сме у нас. Намерил съм две гаджета. Ще хапнем ще пийнем
    и после се сещаш.
    - Готини ли са мадамите?
    - Като пийнеш стават.
    Вечерта на вратата се звъни.
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Ако искате да разсмеете Бог - разкажете му плановете си.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Абееее, как да ти кажаааа....
    - Не можеш да ме обидиш. Зная, че съм некадърник.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Имаше най-хубавото момиче в квартала...Затова в казармата го изпрати целия квартал!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Влиза един зевзек в аптека, приближава се към прозорчето и пита:
    - Има ли сметана?
    - Нe!
    - А сух салам?
    - Не!
    - Сигурно и консерви с копърка няма?
    - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща......

    Оценка 4 от 1 глас
  14. Говорят си двама ергени:
    - Миещите се тапети безпорно са супер нещо! Но толкова трудно се отлепят и вкарват в пералнята!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Цигански табор. Нощ. Цигането.
    - Тате защо светят звездите.
    - Не знам.
    - Тате защо свети луната.
    - Не знам.
    - Тате защо духа вятарът.
    - Не знам.
    Циганка.
    - Хайде стига сте говорили а спете.
    - Нека пит...

    Оценка 0 от 0 гласа