Две Бургаски студентки срещат трета в София:
- Ай хойм на кафе?
- Ний хойхме вече!
- Защо белгийците не затварят вратата, когато ходят в тоалетната?
- За да не ги гледа някой през ключалката.
Мисълта ми пак се блъска отчаяно в главата, търсейки мозък.
Шестметров сом, уловен в Дунава, накарал рибаря да му изпълни три желания.
Някаква баба се записала за кандидат-студентка, явила се на всичките изпити и взели, че я приели. Станала сензация - 60-годишна, а учи в университет. Отишли да я интервюират от някакъв вестник:
- Какв...
Разхождали се два балона в пустинята и изведнъж единият казал:
- Внимавай, кактуссссссссс...
От анти-феминистки site:
-Ако март е женски месец, какъв е остатъка от годината?
-Дискриминация!!!
Mили графе, всяка вечер когато се качвам на ку-
лата на нашия замък, минутите на тиха умо-
ра, ти знаеш как чакам да се изпра-
ви пред мен раздавача, но мислите ми са напра-
зни, и ти така ако ме измъ...
Млад мъж крачи нервно напред-назад из родилния дом. По едно време излиза една медицинска сестра и му казва:
- Честито! Роди ви се момиченце!
- Слава богу, че е момиченце, да не се мъчи като мене...
На откриването на ски сезона в Банско:
- Вие къде сте тръгнали с тези ски? Снегът е само за ВИП гостите..
Клубът на пешеходците поздравява всички шофьори с песента на Каризма Минаваш през мен
Попитали един шизофреник:
- Е, добре де, ти сега защо си говориш сам?
- Ами защото, като спра ми става самотно и започвам да полудявам.
Жена към съпруга си:
- Виж, аз трябва да готвя, пера, гладя, чистя. Никъде не мога да излезна, чувствам се като Пепеляшка.
Генко:
- Не ти ли разправях, че с мен ще си живееш, като в приказка?
Умира един наркоман. Душата му отива при Господ.
- Избери си къде да те пратя, в ада или в рая. - казал му той.
Наркоманът се чудил, чудил и не можал да си избере. Тогава Господ го пуснал да види и д...
Съдят грузинец. Обвиняват го в ексхибиционизъм,
- Какъв ексхибиционозъм? Най-обикновена реклама!