От х:

Днес в x:

32 °C

Разни

  1. Две Бургаски студентки срещат трета в София:
    - Ай хойм на кафе?
    - Ний хойхме вече!

    Оценка 1 от 1 глас
  2. - Защо белгийците не затварят вратата, когато ходят в тоалетната?
    - За да не ги гледа някой през ключалката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Мисълта ми пак се блъска отчаяно в главата, търсейки мозък.

    Оценка 0 от 1 глас
  4. Шестметров сом, уловен в Дунава, накарал рибаря да му изпълни три желания.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Някаква баба се записала за кандидат-студентка, явила се на всичките изпити и взели, че я приели. Станала сензация - 60-годишна, а учи в университет. Отишли да я интервюират от някакъв вестник:
    - Какв...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Разхождали се два балона в пустинята и изведнъж единият казал:
    - Внимавай, кактуссссссссс...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. От анти-феминистки site:
    -Ако март е женски месец, какъв е остатъка от годината?
    -Дискриминация!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Mили графе, всяка вечер когато се качвам на ку-
    лата на нашия замък, минутите на тиха умо-
    ра, ти знаеш как чакам да се изпра-
    ви пред мен раздавача, но мислите ми са напра-
    зни, и ти така ако ме измъ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Млад мъж крачи нервно напред-назад из родилния дом. По едно време излиза една медицинска сестра и му казва:
    - Честито! Роди ви се момиченце!
    - Слава богу, че е момиченце, да не се мъчи като мене...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. На откриването на ски сезона в Банско:
    - Вие къде сте тръгнали с тези ски? Снегът е само за ВИП гостите..

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Клубът на пешеходците поздравява всички шофьори с песента на Каризма Минаваш през мен

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Попитали един шизофреник:
    - Е, добре де, ти сега защо си говориш сам?
    - Ами защото, като спра ми става самотно и започвам да полудявам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Жена към съпруга си:
    - Виж, аз трябва да готвя, пера, гладя, чистя. Никъде не мога да излезна, чувствам се като Пепеляшка.
    Генко:
    - Не ти ли разправях, че с мен ще си живееш, като в приказка?

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Умира един наркоман. Душата му отива при Господ.
    - Избери си къде да те пратя, в ада или в рая. - казал му той.
    Наркоманът се чудил, чудил и не можал да си избере. Тогава Господ го пуснал да види и д...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Съдят грузинец. Обвиняват го в ексхибиционизъм,
    - Какъв ексхибиционозъм? Най-обикновена реклама!

    Оценка 0 от 0 гласа