80 годишен старец отива на лекар с оплакването, че непрекъснато тича подир момичетата.
- Е, значи сте още млад!
- Ама не мога да се сетя за какво...
Един дядо отишъл в бракоразводното и подал молба за развод. Съдията погледнал молбата и казал..
-Абе, дядо, ти на колко си години..?
-На 108..отвърнал стареца.
-А бабата на колко е. ?
- На 102..
-Е...
- Любовта винаги ми е напомняла за гъбите...
- В какъв смисъл?
- Ами, когато забележиш, че си сбъркал, вече е толкова късно...
Сервитьорка казва на колежката си:
Вече не съм толкова красива...
Защо смяташ така? - пита я другата.
А тя й отговаря.
Вече клиентите броят рестото, което им връщам.
Един мъж имал проблем с мъжествеността си и като отишъл в болницата видял на една табелка "д-р Песимист". Влязъл и казал добро утро, а пък доктора начумерено го погледнал и взел да мърмори:
-Какво му...
Група учени отиват на експедиция в планините, обаче ги затрупва лавина. Изпод снега се показва един от учените с бинокъл в ръце и вижда отдалече самбернар-спасител и казва:
- Колеги, ето го най-добрия...
В препълнен автобус се качва надрусан наркоман и започва да крещи:
- Кой си е загубил 20 кинта?
Тишина. Той пак се провиква:
- Кой си е загубил 20 кинта, бе?
От една седалка се обажда бабе:
- Сиг...
Млада еврейска двойка се жени. Отиват при равина да им разясни въпросите около морала:
- Никакви танци! - казва им той - Това не е морално!
- А секс?
- Е, секс може, няма как Нали трябва поколение да...
- Чух, че скоро ще изземат голяма партида марки от пощите.
- Че защо?!
- На тях бил изобразен известен адвокат и хората се колебаели коя страна на марката на наплюят.
Разузнавачи от Магадан откриха кой ще управлява САЩ в близко бъдеще. След Bush-Баща и Bush-син се очаква Bush-светия дух.
Млад писател редовно праща разкази на някакво списание, но оттам редовно му ги връщат. Накрая отива да говори с редактора и го пита:
- Има ли изобщо някакъв шанс мой разказ да се появи някога в това с...
- Нивото на интелектуалното развитие на човек може много лесно да се познае по неговите въпроси?
- Кво?
Стар морски вълк разказва:
- Веднъж корабът ми попадна в такава гъста мъгла, че не можех носа си да видя! Съвсем се бях отчаял, когато в далечината просветна светлина. Завъртях руля и се насочих прав...
Изморена жена сяда на една пейка да си почине. До нея седи един просяк и й казва:
- Може ли да се запознаем? Аз съм Петър.
Жената леко пренебрежително казва:
М ария.
- Аре да започваме да се чукаме то...
Въпрос:
- Що е то? Като го вкарваш е твърдо и розово, а като го изкарваш - меко и мокро?
Отговор:
- Дъвката.
(а ти какво си помисли;-)?