Трабантче се блъска в Мерцедес. От мерцедеса излизат четирима яки мъжаги, измъкват от Трабанта един дядо и го започват:
- А така! Виде ли кво направи. Как ще платиш сега?
- Момчета, моля ви. Нямам пар...
- По какво се различават севернокорейците от южнокорейците?
- На северните мъхът им е повече.
Мислите, че да свалите 5 килограма за два дена не е рално?
ТКЗС "Георги Димитров" ви кани да вадите картофи!
- Как те нарича жена ти?
- "Маймуно"!
- Защо?
- Защото от мен са произлезли няколко човека.
Закарват луди в един гараж с училищен автобус и вскички почват да се катерят по него да късат седалки да трошат стъкла, но един от тях само обикалял и оглеждал рейса отдолу.
Единия пазач отишъл при н...
Вървя си по улицата и гледам на една ограда написано "Х@Й".
Ама точно така, с "@" го написали. Аман от модератори!...
Африканец, американец и българин отишли на състезание кой ще стой по-дълго в пещера. Влезнал африканецът и отвътре се чуло:
- Аз съм Джо синьото око! - африкаецът се изплашил и избягал.
Влезнал амери...
Мерцедесът на борец минава на червено. Спира го катаджията и казва:
-Документите моля!
-Нямам.
-Защо?
-Пих водка и съм ги забравил...
-Отгоре на това сте и пиян?
-Че как иначе ще карам оръжие?
-Как! К...
Пушач, пияница и наркоман умрели и попаднали на оня свят. Пушачът взел да разказва:
- Братя, умрях в страшни мъки! Белият ми дроб беше станал на каша!
Пияницата казал:
- И аз умрях в мъки! Черният ми...
"Поздравявам всички мои родители..."
Участник в шоуто "Риск печели, риск губи" пред тв камерата
Между мутри:
- Абе, колега, за кво ти е тоя стар "Москвич"?
- С него плаша синчето...
- Как така?
- Заплашвам го, че ще му го подаря за рождения ден вместо "Мерцедес", ако не ме слуша!
- Коя е тази солидна дама?
- Певица е. Преди години работеше в цирка. Пееше в клетката с лъва.
- И защо вече не пее?
- Намеси се дружеството за защита на животните.
Скъпи, много уважаеми аудиопирати! Желаем ви успех с вашата трудна работа. Молим ви да пускате все повече и повече нови творения на нашите певици, че да им стане неизгодно и неинтересно да си пеят шиб...
- Ваньо, защо пиеш толкова вода?
- Изядох една ябълка без да я измия!
Медицинка сестра към пациент в болницата:
- Стига телевизия, време е за лягане!
- Да не ни хванат?