От х:

Днес в x:

29 °C

В Смолян пожарникари ловиха змии на пешеходни пътеки

Екипи на РСПБЗН – Смолян са оказали съдействие при два случая на забелязани змии на пешеходната зона гр. Смолян.

На 23 юни 2026 г. в 14:23 ч. и в 21:45 ч. са получени сигнали за влечуги (змии) на бул. „България“. Екипи на РСПБЗН – Смолян са извършили дейности по обезопасяване на районите и преместване на влечугите на безопасни места.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.