22 °C
В сьда Айшето води бракоразводно дело, адвокатът й я защитава пламенно пред съдиите. Накрая дава думата на Хасан да се защити: - Господа съдии, аз няма да ва лъза туи дето го каза Айшето е верно- ибал съм я и гладна съм я дързал, ама тоз господин лъзе - и сочи адвоката, - нито съм го ибал, нито гладен съм го дързал, защо протестира?!
- Сестра ти защо реши да става зъболекарка? - Каза, че обича мъжете да я гледат със зяпнала уста и облещени очи.