24 °C
Две блондинки си седели на една пейка в парка.До тях се приближил един младеж и ги заговорил: - Добър ден - казал - аз съм Петър, а вие? - Ние не.
Борец отива при лекаря: - Докторе, от известно време забравям.... - Откога? - пита доктора. - .....Какво от кога..?!