33 °C
Престанете, моля ви се, с тези отвратителни расистски шеги за негрите! Те са съвсем нормални хора. Аз практически израстнах с черни деца в детството си, докато татко не ги продаде...
- Кажете ми, яде ли се месото на кита? - Разбира се! - А какво се прави с костите? - Поставят се на ръба на чинията.