22 °C
Наташа, Пиер и Ржевски пътуват в каляска от Петербург за Москва. Ржевски дреме, а Пиер и Наташа водят светски разговор. -Ах, Пиер, имам усещането, че все още с единия крак съм в Петербург, а с другия вече в Москва. Пиер: - Как бих искал да бъда някъде между Петербург и Москва, примерно в Бологое! Ржевски се събужда: - Бил съм в Бологое, господа. Дупка, да си призная, страшна!
Класификация на потребителите според системния администратор: - начинаещ - напреднал - опитен - маймуна с граната