25 °C
Германец и българин седят в едно купе във влака. Българинът, злобно ухилен, казва: - Ей, ама на вас как ви таковаха мамата руснаците, а? - Was, was? - Е и на нас по-късно...
- Браво, сине, че спря да плачеш - казва майка на капризния си син. - Не съм спрял, а си почивам.