35 °C
Телефонът звъни. Зетът вдига слушалката. - Ало? ... Тъща ми я няма в момента в къщи. Нещо да й предам? - Аз съм нейна приятелка... - Приятелка?! Не може да бъде! Вие сигурно сте сбъркали номера...
- Роден ли сте в законен брак? - Да, наполовина. - Наполовина ли? Как така? - Моя баща е бил женен, а майка ми не..