24 °C
В лекарския кабинет влиза млада девойка и възрастната и майка. - Разсъбличайте се - казва лекарят на девойката - Но аз не съм болна, а моята майка. - Тогава си покажете езика - обръща се докторът към майката
- Защо дебеланковците са добродушни? - Защото нито могат да се бият, нито да тичат бързо...