31 °C
- Разликата между обикновения човек и уебмастера? Обикновения човек:"Б-ррр, че студ!" Уебмастера: < BR >, че студ!"
Пиян отива на медицински преглед. Лекарят го пита: - Защо ти е черен езика? - Ами, разлях си водката на асфалта...