33 °C
- Мамо, учителката по математика ме похвали. — Много добре, а какво каза? — Че от всички идиоти в класа, аз съм най-големия!
Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората!