24 °C
Буди се сутринта Неделчо, протяга се: - Хубаво е времето, хубаво е и настроението, така ми се работи! Ще дремна още малко, може да ми мине...
- Ало, вече съм на път за вкъщи: нещо да купя?..Само не ми разправяй, че вкъщи имаме достатъчно ракия!!!