29 °C
Един кон влязъл в един бар и попитал: - Имате ли Бензин на пръчка... Барманът отговорил: - Не имаме Нафта на клечка... Конят се усмихнал и казал: - Е аз да не съм радиатор.... И излезнал през вентилационната шахта...
знаете ли как казват на www в провинцията? "въй въй въй"