19 °C
Иванчо казва на майка си: -Мамо, учителката по математика ме похвали. Майката: -Много добре!Какво каза? Иванчо: -Каза,че от всички идиоти в класа аз съм най-големият!
Две приятелки: - Вчера ми предложиха да се омъжа. - Супер! А кой? - Родителите ми...