30 °C
Това е писмо на щастието! Най-после няма нужда никъде да го препращаш! Щастието дойде при теб с това писмо, отпусни се и се наслаждавай. Но само да почнеш да го препращаш, щастието ще си замине от теб, а при теб ще се върне онзи зъбобол. А хората, на които го препратиш, завинаги ще странят от теб! Никога не го прави!
- Ти защо не си спа вкъщи тази нощ? - Господи, пет години всяка сутрин едно и също...