28 °C
Попитали Радио Ереван: - Българите кога ще стигнат дъното? Радио Ереван отговорило: - Те вече го стигнаха, но сега копаят надолу!
"ТОВА КОЕТО НЕ МЕ УБИВА... ПОСЛЕ МНОГО СЪЖАЛЯВА." /А. Доган/