32 °C
- Яж, сине, хляб! - Но аз не обичам хляб! - Яж и ще станеш голям и силен! - Но защо?!? - За да може да си заработиш хляба. - Но аз не обичам хляб!
Всичко хубаво се постига с цената на голяма болка Никога не плачи за това, което не плаче за теб.